Bitcoin ve diğer kripto para alım işlemlerinde kimlik onayı gibi bazı ekstra gereklilikler olması insanları bu işten soğutmaktadır. Bir hobi ya da mutluluk verici bir yatırım unsuru olarak görülen kripto paraları almada yaşanılan eziyet herkesi acaba almasam mı moduna getirmektedir.

Bu da akıllara şu soruyu getirmektedir. Hiçbir belge ya da havale transferi ile uğraşmadan kredi kartı ile kripto para alabilir miyim? Eğer bu soruyu soruyorsanız doğru adrese geldiniz diyebiliriz. Bu soru soran binlerce kripto para sever Google’a girip ‘ Kredi kartı İle Bitcoin Satın Al, Kredi kartı ile bitcoin nasıl alınır?, Banka kartıyla Bitcoin satın al, Kimliksiz Bitcoin satın alma siteleri 2019 ‘ gibi pek çok farklı başlıkların bulunduğu sitelere girmekte ve bu sitelerde bu konular ile alakalı hiçbir şey anlatılmadığını fark etmektedir. Ancak bu yazıda sizler bitcoin ya da diğer kripto paraları kredi kartı ile nasıl satın alabileceğinizi öğreneceksiniz.

Kredi kartı ile bitcoin almak için kullanabileceğiniz birçok farklı opsiyon bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en güvenli ve en hızlı şekilde işlem yapabileceğiniz site Cex.io olacaktır. Cex.io sayesinde sadece saniyeler içinde istediğiniz miktardaki bitcoine sahip olabilecektir.

2013 yılından bu yana hem bitcoin hem de diğer kripto para alım satım hizmetleri aracı eden bir şirket olan Cex.io, günümüzde milyonlarca üyesi olan ve bu üyeler tarafından çok güvenilir ve çok işlevli bir şekilde kripto para transferi işlemlerini yapan bir platform olarak görülmektedir. Son güncellemeleri ile beraber site içerisinde hesabını onaylatan tüm üyelerine 10 bin dolara kadar işlem yapma hakkı veren Cex.io, limit sorunu olmamasından dolayı da çok tercih edilmektedir.

Cex.io’nun son güncellemeleri ile sitesinden kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi kripto paraları satın almayı kolaylaştırması birden daha da çok müşteri çekmesini sağlamıştır. Üstelik site içinde Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi kripto para fiyatları ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyretmektedir.

Günümüzde Türkiye’de dahil olmak üzere 100’den fazla ülkede kullanılabilen bir platform olan Cex.io sitesi üzerinden tüm kripto para severler siteye üye olup, uygun adımları izleyerek kredi kartı veya debit kartlarla Dash, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, Stellar ve ZEC alımı yapabilmektedir.