07.03.2019 tarihinin öğlen saatlerinde Blockchain hesabına girip yapan kripto para yatırımcıları bakiyelerini ve hesap geçmişlerini görüntülemekte problem yaşamış olabilir. Bu problemin aynısını ben de yaşadığım için bu yazıyı paylaşma gereksiminde bulundum. Kısa bir süre telaş ettim fakat Blockchain şirketinin büyüklüğünü ve kalitesini biliyorum bu yüzden sorunu araştırmaya başladım. Bilgisayarımdan giriş yapmak istediğimde sorun ile ilgili hiçbir mesaj göremedim fakat hemen ardından mobil cihazımdan Blockchain uygulamasına giriş yaptım ve neyse ki rahatlatıcı uyarı mesajını gördüm.

Mesajda şunu bildirmekteler. “Blockchain bakiyenizin gözükmediğinin farkındayız. Fakat tüm fonunuz güvende. Kısa süre içerisinde düzelecektir.”

Bu mesajı gördükten sonra bir hayli rahatladım. Sanıyorum ki sunucu kaynaklı bir problem yaşadılar ve bakiyelerimizi ve hesap özetimizi bu sebeple gösterememekteler. Kripto paraların tutulduğu dev ve güvenlikli sunucular kimsenin ulaşamacağı bir segmentte olduğu için muhtemelen buraya bağlantı problemi yaşandı ve bakiyemiz gözükmedi

Sizlerin de içini rahatlatmak için bu yazıyı hazırladım. Eğer ki bakiyenizi görüntüleyemediyseniz hiç endişe etmenize gerek yok. Çünkü Blockchain, tüm borsaların toplandığı yerdir. Bir nevi bu site tekeldir.

Bu süreçle ilgili tecrübelerinizi bizimle yorum ile paylaşırsanız seviniriz.